• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret166542
Anket
Biga Ticaret Borsası Hizmetlerinden Memnun musunuz?
Site Haritası

Anasayfa

Ziyarette MHP Biga İlçe Başkanı Hasan Karabiber, Biga Belediye Başkan Adayı Sıtkı Keçeci, Karabiga Belediye Başkan Adayı Sebahaddin Uslu, Gümüşçay Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Çetin, Biga Ülkü Ocakları Başkanı Beytullah Kocabaş, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve parti yönetimi yer aldı.
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı liderliğinde gerçekleştirilecek olan Sıcak Su ile Kapalı Sera Projesi kapsamında, Gümüşçay Belediyesi'nde düzenlenen toplantıya Biga Ticaret Borsası da katılım sağladı.
Borsamız, hizmet kalitesini sürdürmeye yönelik olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi eğitimine katıldık. Bu kapsamda, Genel Sekreterimiz İbrahim Sütçü ve Akreditasyon Sorumlumuz Ramazan Korkmaz, yeni sistemin getirdiği yeniliklere dair güncel bilgileri edinmek amacıyla eğitime katıldılar.
Coğrafi İşaret Çalışmaları kapsamında, borsamızın liderliğinde "Biga Selvi Yakan Biberi" için ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Çalışmaları yürütmek üzere Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile iş birliği içinde olacağız. Toplantıya Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şener, Öğr. Gör. Dr. Kadir Yılmaz, Öğr. Üyesi Mehmet Gündoğdu, Araş. Gör. Dr. Tolga Sarıyer, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü katıldılar.
16 Şubat 2024 Cuma günü, Çanakkale Milletvekili İsmet Gümüşhan, Biga Belediye Başkan Adayı Alper Şen, Karabiga Belediye Başkan Adayı Semih Kırbaç ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı temsilcileri, yerel seçim çalışmaları kapsamında Biga Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyarete, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan, Meclis Üyeleri Erhan Kabak, Tevfik Coşkuner, Ramazan Korkut ve Sedat Yeni ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü de katıldı.
13 Şubat 2024 Salı günü, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve AK Parti Biga İlçe Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Biga Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyarette Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan, Meclis Üyeleri Erhan Kabak ve Sedat Yeni ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü hazır bulundu.
13 Şubat 2024 Salı günü Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki heyet  Biga Ticaret Borsasını ziyaret etti.  Ziyarette Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan, Meclis Üyeleri Erhan Kabak ve Sedat Yeni ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü hazır bulundu.
Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Muhasip Üye Salih Can Eriş ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü, 09 Ocak 2024 Salı günü Edirne Ticaret Borsası'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ürün Piyasası Aracı Kurum toplantısına katıldı.
Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, işbirliği ve deneyim paylaşımı amacıyla Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, her iki borsanın işleyişindeki benzerlikler ve farklılıklar üzerine geniş bir müzakere gerçekleşti. Ayrıca, gelecekteki iş birliği olanakları ve ortak projeler üzerinde fikir alışverişi yapıldı. (3 Ocak 2024)
Biga Ticaret Borsası İle 18 Mart Üniversitesi Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Arasında “Stratejik Plan Hazırlama Projesi”  Kapsamında Protokol İmzalandı. İmza programına Biga Ticaret Borsası adına; Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan ve Borsa Meclis Üyeleri katıldı. 18 Mart Üniversitesi Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi adına ise; Prof. Dr. Nazan Yelkikalan, Doç. Dr. Ünzüle Kurt, Doç. Dr. Sena Erden Ayhün ve Doç. Dr. Erdal Aydın katılım gösterdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Biga İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Ahmet Emrah Coşkun, Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Meclis Başkanımız İ.Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hüseyin Gençoğlu, Meclis Başkan Yardımcımız Mehmet Demircan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Bünyamin Tekin'i ziyaret etti. Başarılar diliyoruz.
GMKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman ve Çanakkale Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Recai Başaran, Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Başkan Yardımcısı Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş ve Genel Sekreterimiz İbrahim Sütçü ile bir araya gelerek borsamızın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte Biga’mızda inşaatı devam eden TOBB Anaokulunu ziyaret etti.
12-18 Aralık tarihleri arasında Yerli Malı Haftası olarak da bilinen Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası anaokulumuzda hazırlanan programla kutlandı.
 2  ...
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

İŞKUR Hizmet Noktası

TÜRİB
Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ