• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret166538
Anket
Biga Ticaret Borsası Hizmetlerinden Memnun musunuz?
Site Haritası

Anasayfa

Oda ve Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında akredite Oda ve Borsaların yeni akreditasyon sistemine yönelik olarak 25-26 Eylül 2023 tarihlerinde TOBB’da Süreç ve Risk Yönetimi Eğitimi düzenlendi.
Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faruk Sezen ve Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Bünyamin Tekin ve Salih Can Eriş, Meclis üyeleri Ramazan Ceylan, Erhan Kabak  ve Mehmet Demircan ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü T.C. İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı Ankara’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.
20 Eylül 2023 Çarşamba günü Çanakkale AK Parti milletvekili Ayhan Gider, Borsamızı ziyaret etti.  Ziyaret sırasında Gider'e, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ve İl Genel Meclis Üyeleri ve bazı sanayici iş insanları eşlik etti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında 7-8 Eylül 2023 tarihinde Yeni Akreditasyon Standardı Eğitimine katıldık.
Bigaspor Kulüp Başkanı Okan Ergüven ve Yönetim Kurulu üyeleri 25 Ağustos Cuma günü Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen Yönetim Kurulu Üyelerimiz Salih Can Eriş ve Bünyamin Tekin ziyarette hazır bulundular. Yapılan ziyarette Bigaspor Başkanı Okan Ergüven, Bülent Baş’a Bigaspor atkısı hediye etti.
S.S. Biga Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kurt ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 24 Ağustos 2023 Perşembe günü saat 11.30’da Biga Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
Biga Ticaret Borsası Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Can Eriş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın teşrifleri ile Çanakkale AK Parti İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Çanakkale 2023 Şehir Buluşmaları” programına katılım sağladılar.
Biga Ticaret Borsası yöneticileri, 15 Ağustos 2023 Salı günü Biga Emniyet Müdürünü ziyaret etti. Biga TB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin, Meclis Başkan Yardımcıları Tevfik Coşkuner ve Mesut Kısa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Cengiz Akpınar’ı makamında ziyaret etti.
Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında 4.-6.-9.-12. dönem akredite Oda/Borsalara yönelik olarak 7-8 Ağustos 2023 tarihlerinde TOBB’da Stratejik Planlama/İş Planları Risk Yönetimi Eğitimi düzenlendi.
Birçok ilçe de hatta İl de olmayan beraber düşünme, beraber çalışma ve sorunlara çözüm üretme ortamı Bigamızda her daim olmaktadır. İlçe Müdürlüğümüz koordinasyonuyla; Biga Ziraat Odamız, Biga Ticaret Borsamız, Biga Ticaret ve Sanayi Odamız, Biga Süt Üreticileri Birliğimiz, Biga Hay Koop Başkanlığımız, Yeniçiftlik Tarımsal Kalkınma Kooperatifimiz, tarıma dayalı sanayicimiz ve
Kırklareli ilinde 7 Ağustos 2023 pazartesi saat 14:00'da, "Sözleşmeli Üretim Değerlendirme Toplantısı" gerçekleştirilecektir. Bu toplantı için borsamızda gerçekleştirilen ön değerlendirme toplantısına; Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Salih Can Eriş katılmıştır.
Başkan Baş, hatırlanacağı üzere 15 Temmuz 2016 Cuma günü FETÖ mensupları tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi, Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı, vatansever polis ve askerlerimizin, Türk Milletinin azimli duruşu sayesinde şükürler olsun ki bertaraf edildi.
Marmara ve Trakya Bölgesinde bulunan oda borsalar tarafından belirlenen, Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, Meclis Başkan ve Üyeleri ile Genel Sekreterler ve Personelden oluşan üye ve teşekkül temsilcileri tarafından 8 asil, 8 yedek Teşekkül Delegesi ve 8 asil, 8 yedek Üye Delegesi seçimleri gerçekleştirdi.
Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murat Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Genel Sekreter Özer Yarışlı, Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır ve Genel Sekreter Bahadır Selvi, Biga Ticaret Borsası’na ziyarette bulundular.
 4  ...
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

İŞKUR Hizmet Noktası

TÜRİB
Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ