• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
 • https://twitter.com/bigatb
Laboratuvarımız
2001 yılından bu yana hizmet veren Laboratuarımızda buğday, çeltik, nohut, yulaf, çavdar, mısır, ayçiçeği ve un gibi ürünlerin fiziksel ve kimyasal analizleri yapılabilmektedir.
Kantarımız
1991 yılından bu güne kadar kesintisiz yirmi dört saat hizmet verdiğimiz Biga Ticaret Borsası Kantarımız.
Satış Salonumuz
Üreticilerin açık arttırma usulü ile mahsullerini satabildikleri bu hizmetimize kuruluşumuzdan bugüne kadar devam etmekteyiz.
Hayvan Pazarımız
Biga Ticaret Borsası olarak 2006 yılında, 14000 metrekare alan üzerine kurduğumuz Canlı Hayvan Pazarımız
Site Haritası
Ziyaretçi Girişi
Günlük Bülten
Etkinlik Takvimi
TÜRİB VERİLERİ
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
YETENK KAPISI

Kariyerine Açılan Kapı

Anasayfa

 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
 • 7
 •  
 • 8
 •  
 
 
Biga Tiicaret Borsası ile Biga Ticaret ve Sanayi Odası Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerinin katılımlarıyla TOBB Çanakkale Kadın/Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri 19.10.2023 tarihinde 10:00-17:00 saatleri arasında Biga TSO Hizmet Binasında gerçekleşecektir.
Bilgileriniz üzere TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri ilgide kayıtlı yazımız ekinde gönderilen takvim çerçevesinde 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir
Sayın Üyemiz; Biga Fuarı kapsamında yapılacak olan "Biga Sığırcılığı Güzellik Yarışması" nda Dana katagorisinde birinci olan hayvanların (2 adet) kesim fiyatları üzerinden fuarda 29.09.2023 günü saat 12.00 de canlı olarak mezat düzenlenecektir. Mezat'a katılmak isteyen Kasap, Celep ve Kesim yapan üyelerimizin 28.09.2023 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar borsamıza müracaatları önemle rica olunur.
Bu yıl 17’nci kez düzenlenecek olan Biga Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 3 gün sürecek, son teknoloji ve yenilikleri çiftçilerimizle buluşturacak.
“Tahıl Kurutma Ekipmanları” Mal Alım İşi İçin İhale İlanı Biga Ticaret Borsası, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Kırsal Ekonominin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Biga Ticaret Borsası’nda “Tahıl Kurutma Ekipmanları” için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Sayın Üyemiz, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri Oda/Borsalarda 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
2023 Yılının ilk mahsulü olan arpa borsamız Elektronik Satış Salonunda satıldı. Sezonun açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent BAŞ, “2023 hasat sezonumuz çiftçilerimiz ve üyelerimiz için hayırlı ve uğurlu olsun. Bol ve bereketli bir sezon olmasını diliyorum. Ayrıca tüm çiftçilerimiz gelsinler, borsada ürünlerini satsınlar. Tüm alıcılar burada ve tüm çiftçileri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.
Değerli üyelerimiz, Biga Ticaret Borsası olarak, bugün sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyuyor. Borsa ailesi olarak sizleri en samimi duygularımla selamlıyorum, hoş geldiniz şeref verdiniz!
https://bigatb.tobb.org.tr/bultenler/aylik/2023Mayis.pdf
Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem yaşadık, 50 binden fazla canımızı kaybettik. 100 binlerce ev yıkıldı ve kullanılamaz hale geldi. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, yakınlarına da sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Her milli meselede olduğu gibi bu deprem sonrasında da TOBB ve Oda/Borsa camiası olarak hızla seferber olduk. Türk iş dünyası olarak deprem bölgesindeki mağdurların ihtiyaçlarını karşılamak için kendi kaynak ve imkanlarınızı seferber ettiniz, depremzede vatandaşlarımızı yalnız bırakmadınız. Desteğinizi depremzede vatandaşlarımızdan esirgemediğiniz ve dayanışma ile seferberlik ruhu içerisinde deprem bölgesine yönelik sağladığınız tüm yardımlar için ülkemiz iş dünyası adına şükranlarımızı sunuyoruz.
Biga Ticaret Borsa'mızın ilkini organize ettiği iftar yemeği 05 Nisan Çarşamba akşamı Köşdere Aktivite Merkezi’nde gerçekleşti. İftar yemeğine Biga Protokolü, Oda, Dernek başkan ve yöneticileri, Borsa üyeleri, misafirler ve basın mensupları katıldılar.
1 milyar TL nakdi destekle "Konut Seferberliği" kampanyası başlattık. Azı çoğu yok. Elinizden ne gelirse. #ElverinEvyapalım Depremzede vatandaşlarımızı yeni yuvalarına kavuşturalım. 👇 http://www.tobb.org.tr/elverinevyapalim
Değerli Üreticilerimiz; Ülkemizde son günlerde şap hastalığı mihraklarında artış gözlenmekte olduğu, Bu hususla ilgili olarak;
BİGA TİCARET BORSASI VE BİGA TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM ELİ! Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler sonrası tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de vatandaşlarımız ve üyelerimiz tek yürek oldu.
Biga Ticaret Borsası üyeleri, yeni dönemde görev yapacak olan meclis üyelerini belirlemek için sandık başına gittiler. Biga İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde Biga Ticaret Borsası Satış Salonu’nda 08:00-17:00 saatleri arasında yapılan meclis üyesi seçimlerinde 257 üyeden oluşan seçmen listesinden 238 oy kullanıldı. Okyaylar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Mesut Okyay ve Mis Yem Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Bülent Baş arasında gerçekleşen yarışı Mis Yem Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Bülent Baş 129 oyla tamamlarken Okyaylar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Mesut Okyay 108 oy aldı.
BİGA TİCARET BORSASI ORGAN SEÇİMLERİ YETKİ BELGESİ EKTEKİ LİNKTE MEVCUTTUR.
Biga Ticaret Borsası Başkanlığının 05.10.2022 Çarşamba günü yapılacak olan Organ seçimleri ile ilgili; seçme ve seçilme hakkına haiz listeler 26 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 08:00 dan 28 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 17:00 ye kadar Biga hizmet binasında 3 (üç) iş günü askıya çıkartılmıştır. Tüm Üyelerimize ilan olunur.
Biga Ticaret Borsası Organ Seçim İlanı.
Başkanımız Mesut Okyay 2022 yılı satış salonu olarak hem Biga Merkez binasında hem de yeni Göktepe Hizmet Binasında harman için gerekli hazırlıkların tamamlandığını belirtti.
 1  ...
15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA

Anket
Biga Ticaret Borsası üyelik koşullarından memnun musunuz?
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.936531.0605
Euro33.581633.7162
Hava Durumu
DİJİTAL TARIM PAZARI

İŞKUR Hizmet Noktası
TÜRKİYE ÜRÜN İHTİSAS BORSASI ACENTESİ
TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
SIFIR ATIK
TOBBUYUM

TOBB2B
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret151257