• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.451532.5815
Euro34.684134.8231
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam99
Toplam Ziyaret157517
Anket
Biga Ticaret Borsası Hizmetlerinden Memnun musunuz?
Site Haritası

Anasayfa

Biga Belediye Başkanı Alper Şen, Belediye Mezbahasında kesim yapan esnaflar ile Biga Ticaret Borsası'nda bir istişare toplantısı düzenledi. 24 Nisan 2024 Çarşamba günü saat 13.30'da yapılan toplantıya Başkanımız Bülent Baş ev sahipliği yaptı. Mümin Çalışkan Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Biga Belediye Başkanı Alper Şen başkanlık etti. Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan ve Meclis üyelerinin ev sahipliğinde yapılan toplantıya mezbahada kesim yapan esnaflar katıldı.
20-21 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen eğitime; Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin, Meclis Başkan Yardımcısı Mesut Kısa, Meclis Üyeleri Sedat Yeni, Ramazan Ceylan, Yunus Çiftçi, Erhan Kabak, Tevfik Coşkuner ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü ile katılım göstermiştir.
Biga Ticaret Borsası olarak Çanakkale Ticaret Borsası ev sahipliğinde, Tarım ve Orman Bakanımız ibrahim Yumaklı'nın misafir olarak katıldığı "Tarım ve Orman Bakanlığı Sektör Paydaşları" toplantısına katılım gösterdik.
Biga Ticaret Borsası, üyelerine yönelik geçen sene başlattığı iftar yemeği programının ikincisini bu sene de düzenledi. Biga Köşdere Otel'de gerçekleşen iftar yemeğine borsa üyeleri katıldı.
Başkanımız Bülent Baş, yönetim ve meclis üyelerimiz ile birlikte İçişleri Bakan Yardımcımız Bülent Turan'ı Borsamızda misafir etti. Borsamızı ziyaret eden Turan, çalışmalarımızı yerinde inceledi. Başkanımız Bülent Baş, yaptığı konuşmada göreve geldiği günden bu güne yaptığı projeleri anlattı.
İYİ Parti Biga Belediye Başkan Adayı Selçuk Kavaz, İYİ Parti Çanakkale Milletvekilimiz Rıdvan Uz, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve parti yönetimi ile Borsamızı ziyaret ettiler.
Ziyarette MHP Biga İlçe Başkanı Hasan Karabiber, Biga Belediye Başkan Adayı Sıtkı Keçeci, Karabiga Belediye Başkan Adayı Sebahaddin Uslu, Gümüşçay Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Çetin, Biga Ülkü Ocakları Başkanı Beytullah Kocabaş, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve parti yönetimi yer aldı.
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı liderliğinde gerçekleştirilecek olan Sıcak Su ile Kapalı Sera Projesi kapsamında, Gümüşçay Belediyesi'nde düzenlenen toplantıya Biga Ticaret Borsası da katılım sağladı.
Borsamız, hizmet kalitesini sürdürmeye yönelik olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi eğitimine katıldık. Bu kapsamda, Genel Sekreterimiz İbrahim Sütçü ve Akreditasyon Sorumlumuz Ramazan Korkmaz, yeni sistemin getirdiği yeniliklere dair güncel bilgileri edinmek amacıyla eğitime katıldılar.
Coğrafi İşaret Çalışmaları kapsamında, borsamızın liderliğinde "Biga Selvi Yakan Biberi" için ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Çalışmaları yürütmek üzere Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile iş birliği içinde olacağız. Toplantıya Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şener, Öğr. Gör. Dr. Kadir Yılmaz, Öğr. Üyesi Mehmet Gündoğdu, Araş. Gör. Dr. Tolga Sarıyer, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü katıldılar.
16 Şubat 2024 Cuma günü, Çanakkale Milletvekili İsmet Gümüşhan, Biga Belediye Başkan Adayı Alper Şen, Karabiga Belediye Başkan Adayı Semih Kırbaç ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı temsilcileri, yerel seçim çalışmaları kapsamında Biga Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyarete, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan, Meclis Üyeleri Erhan Kabak, Tevfik Coşkuner, Ramazan Korkut ve Sedat Yeni ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü de katıldı.
13 Şubat 2024 Salı günü, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve AK Parti Biga İlçe Teşkilatı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Biga Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyarette Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan, Meclis Üyeleri Erhan Kabak ve Sedat Yeni ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü hazır bulundu.
13 Şubat 2024 Salı günü Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki heyet  Biga Ticaret Borsasını ziyaret etti.  Ziyarette Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan, Meclis Üyeleri Erhan Kabak ve Sedat Yeni ile Genel Sekreter İbrahim Sütçü hazır bulundu.
Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Başkan Yardımcısı Faruk Sezen, Muhasip Üye Salih Can Eriş ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü, 09 Ocak 2024 Salı günü Edirne Ticaret Borsası'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ürün Piyasası Aracı Kurum toplantısına katıldı.
 1  ...
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

İŞKUR Hizmet Noktası

TÜRİB
Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ