• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret166537
Anket
Biga Ticaret Borsası Hizmetlerinden Memnun musunuz?
Site Haritası

Anasayfa

2023 Liselere Geçiş Sınavında (LGS) Biga’da ilçe düzeyinde başarı göstererek ilk 10’a giren öğrenciler Biga Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler. Okul idaresi, öğretmenlerin ve velilerinde bulunduğu ziyarette Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Başkan Yardımcısı Bünyamin Tekin, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin öğrencilere ödüllerini takdim etti.
27 Haziran 2023 Salı günü Biga Ticaret Borsası Canlı Hayvan Pazarında kurulan Kurban Pazarımızı; Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Üyemiz Bünyamin Tekin, Meclis Üyeleri Mehmet Demircan, Mesut Kısa, Ramazan Ceylan ve Tevfik Coşkuner ziyarette bulundular.
Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü ÇOMÜ - Biga Meslek Yüksek Okulu’nun 23 Haziran 2023 Cuma günü saat 16.00’de Ağaköy’de bulunan Prof.Dr. Ramazan Aydın Yerleşkesi’nde düzenlenen 2022-2023 eğitim yılı mezuniyet törenine katıldı.
Çınardere Köyünde gerçekleştirilen törene Borsamız Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Can Eriş ve Genel Sekreterimiz İbrahim Sütçü katılım göstermiştir. Organizasyonda söz alan Bülent Baş; Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek. Hasatın ve yaz sezonunun tüm üye ve üreticilerimize hayırlı olmasını diledi. (20 Haziran 2023)
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalanan Ulusal Eğitime Katkı Protokolü sayesinde, 154 ilçeye 154 yeni okul kazandırılacak proje kapsamında ilçemizde yapılacak olan “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anaokulu”nun inşaatını ziyaret ettik.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) merkezinde 14.06.2023 günü "Ürün Piyasası Aracı Kurumları" ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıya borsamız adına Genel Sekreterimiz İbrahim Sütçü katılmıştır.
Biga Tiicaret Borsası ile Biga Ticaret ve Sanayi Odası Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerinin katılımlarıyla TOBB Çanakkale Kadın/Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri 19.10.2023 tarihinde 10:00-17:00 saatleri arasında Biga TSO Hizmet Binasında gerçekleşecektir.
Bilgileriniz üzere TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri ilgide kayıtlı yazımız ekinde gönderilen takvim çerçevesinde 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir
Sayın Üyemiz; Biga Fuarı kapsamında yapılacak olan "Biga Sığırcılığı Güzellik Yarışması" nda Dana katagorisinde birinci olan hayvanların (2 adet) kesim fiyatları üzerinden fuarda 29.09.2023 günü saat 12.00 de canlı olarak mezat düzenlenecektir. Mezat'a katılmak isteyen Kasap, Celep ve Kesim yapan üyelerimizin 28.09.2023 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar borsamıza müracaatları önemle rica olunur.
Bu yıl 17’nci kez düzenlenecek olan Biga Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 3 gün sürecek, son teknoloji ve yenilikleri çiftçilerimizle buluşturacak.
“Tahıl Kurutma Ekipmanları” Mal Alım İşi İçin İhale İlanı Biga Ticaret Borsası, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Kırsal Ekonominin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Biga Ticaret Borsası’nda “Tahıl Kurutma Ekipmanları” için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Sayın Üyemiz, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri Oda/Borsalarda 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
2023 Yılının ilk mahsulü olan arpa borsamız Elektronik Satış Salonunda satıldı. Sezonun açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent BAŞ, “2023 hasat sezonumuz çiftçilerimiz ve üyelerimiz için hayırlı ve uğurlu olsun. Bol ve bereketli bir sezon olmasını diliyorum. Ayrıca tüm çiftçilerimiz gelsinler, borsada ürünlerini satsınlar. Tüm alıcılar burada ve tüm çiftçileri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.
Değerli üyelerimiz, Biga Ticaret Borsası olarak, bugün sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyuyor. Borsa ailesi olarak sizleri en samimi duygularımla selamlıyorum, hoş geldiniz şeref verdiniz!
 5  ...
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

İŞKUR Hizmet Noktası

TÜRİB
Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ