• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret170586
Anket
Biga Ticaret Borsası Hizmetlerinden Memnun musunuz?
Site Haritası

Anasayfa

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Ahmet Emrah Coşkun, Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Meclis Başkanımız İ.Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hüseyin Gençoğlu, Meclis Başkan Yardımcımız Mehmet Demircan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Bünyamin Tekin'i ziyaret etti. Başarılar diliyoruz.
GMKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman ve Çanakkale Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Recai Başaran, Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Başkan Yardımcısı Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş ve Genel Sekreterimiz İbrahim Sütçü ile bir araya gelerek borsamızın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte Biga’mızda inşaatı devam eden TOBB Anaokulunu ziyaret etti.
12-18 Aralık tarihleri arasında Yerli Malı Haftası olarak da bilinen Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası anaokulumuzda hazırlanan programla kutlandı.
Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan Türkarslan; Çarşamba günleri kurulan Biga Ticaret Borsası Canlı Hayvan Pazarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Çanakkale Valisi İlhami Aktaş Biga Ticaret Borsamıza iadeiziyarette bulundu. Ziyarette, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,  Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin, Meclis Üyeleri Erhan Kabak, Tevfik Coşkuner ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü hazır bulundu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve Kurul Üyeleri, Biga Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faruk Sezen ve Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Bünyamin Tekin ve Salih Can Eriş, Genel Sekreter İbrahim Sütçü’nün ev sahipliği yaptığı ziyarette, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları Cem Öner ve Emir Üstün, İcra Komitesi Üyeleri Ahmet Yunus Sevim, Burak Sezer, Doğan Deniz, Emre Yılmaz, Mücahit Esin ve Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu yer aldı.
Başkan Baş, moderatör Yavuz'un yönlendirdiği soruları cevapladı ve kendi yaşamından ve kariyerinden örneklerle öğrencilere seslendi. Ayrıca Çalışma hayatı ile ilgili de örnekler vererek öğrencilere rehberlik etti. Toplantı, misafir başkanların gençlere tavsiyelerini paylaşması ve öğrencilerin sorularını yanıtlamasıyla sona erdi.
Toplantıya Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Baş, Meclis Başkanımız İbrahim Kahraman Soydan, yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz katıldılar. Bigamızın köklü sivil toplum geleneğinin devamını önemsiyoruz. Birlik ve beraberliğimiz, ortak değerlerimiz etrafında bir araya gelebilme kültürümüz; bizim en büyük gücümüz.
Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faruk Sezen, Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Can Eriş ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü'nün hazır bulunduğu ziyarette güncel konular, borsanın çalışmaları ve yeni projeler hakkında görüşüldü.
Biga İŞKUR ve SGK Hizmet Merkezi Müdürleri, Biga Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyarette Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gençoğlu ve Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Demircan da hazır bulundu.
Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Başkan Yardımcısı Hüseyin Gençoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Tekin ve Genel Sekreter İbrahim Sütçü ilimizde bir takım protokol ziyaretleri gerçekleştirdi.
Biga Ticaret Borsası, üye ziyaretlerine devam ediyor. Gerçekleştirilen ziyaretlerde üyelerimize borsaya katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.
Biga Belediyesi, Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü coşkuyla kutlamak amacıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Bu özel dönemin anlam ve önemine vurgu yapmak amacıyla Biga Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerin ilki, Belediye Meydanı'nda gerçekleşti. Tören, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının anısını yaşatmak amacıyla başladı. Ardından, Cumhuriyetimizin sonsuzluğunu simgeleyen büyük bir sonsuzluk işareti olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün silüetlerini taşıyan anıtın açılışı gerçekleştirildi.
 3  ...
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

İŞKUR Hizmet Noktası

TÜRİB
Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ