• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Laboratuvarımız
2001 yılından bu yana hizmet veren Laboratuarımızda buğday, çeltik, nohut, yulaf, çavdar, mısır, ayçiçeği ve un gibi ürünlerin fiziksel ve kimyasal analizleri yapılabilmektedir.
Kantarımız
1991 yılından bu güne kadar kesintisiz yirmi dört saat hizmet verdiğimiz Biga Ticaret Borsası Kantarımız.
Hayvan Pazarımız
Biga Ticaret Borsası olarak 2006 yılında, 14000 metrekare alan üzerine kurduğumuz Canlı Hayvan Pazarımız
Satış Salonumuz
Üreticilerin açık arttırma usulü ile mahsullerini satabildikleri bu hizmetimize kuruluşumuzdan bugüne kadar devam etmekteyiz.

Anasayfa

 
  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) işbirliğiyle düzenlenen "Oda ve Borsalar Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Semineri" 3 - 4 Kasım 2017 tarihlerinde Çorlu TSO'da gerçekleşti.
  2017 yılı üretim sezonunda Biga ilçemizin Osmaniye köyünde Fuat Bilici'ye ait tarlada yapılan buğday demonstrayon çalışmamızı basılı hale getirerek üreticilerimizin hizmetine sunduk. Ayrıca üreticilerimizin internet ortamında da bu bilgilerden yararl
  Üyelerine hep daha iyi hizmet sunma politikası çerçevesinde çalışan Biga Ticaret Borsası; Üyelerini 27-29 Ekim tarihlerinde KOSGEB destekli “Romanya INDAGRA 2017 Uluslararası Tarım Hayvancılık Fuarı” na götürdü.
  Biga Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Törenini Gerçekleştirdik. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası açılış ve Biga Ekonomisine Değer Katanlar ödül törenine katıldı.​
Arşiv >>  
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon çalışmalarımız doğrultusunda personelimizin moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlediğimiz piknik organizasyonunda Çanakkale Ticaret Borsasını konuk ettik.
Biga Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcımız İsmail Saat ve Meclis Üyemiz Sebahattin Dönmez ile birlikte, açılışını Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in yaptığı Çanakkale 100.yıl Expotroia Gıda ve Tarım Fuarını ziyaret ettik.
Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut OKYAY Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu-TUSAF Yönetimine Seçildi
Çanakkale AK Parti Milletvekilimiz İsmail Kaşdemir ve milletvekili adayı Jülide İskenderoğlu, AK Parti Biga İlçe Teşkilatı ile birlikte 22 Nisan Çarşamba günü Borsa Meclisimizi ziyaret ettiler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Biga Ticaret Borsası üyelerinden oluşan heyet ile 27–30 Mart 2015 tarihleri arasında Polonya-Kielce fuarına yaptığımız iş gezisi başarıyla sonuçlandı. İlk ziyaret tarım fuarına gerçekleştirildi. Fuarda Varşova Ziraat Odaları Ulusal Konseyi Başkanı Wiktor Szmulewicz ile görüşüldü. Biga Ticaret Borsası İle Varşova Ziraat Odaları Ulusal Konseyi arasında kardeş kurum anlaşması yapılmasının yanı sıra 2015 Biga Fuarı için Varşova Ziraat Odaları Ulusal Konseyi’ni Biga’ya davet ettik.
23 Mart 2015 Pazartesi günü saat 17:30’da Mümin Çalışkan Toplantı Salonumuzda “İnovasyon, Yenilikçilik ve Yaratıcılık” konulu eğitim verildi. Tüm üyeler, yönetim, meclis ve personelimize verilen eğitim ÇOMÜ Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden Dr. Erdal AYDIN tarafından verildi. Aydın inovasyon kelimesinin “yenileşim” olarak adlandırmasının daha uygun olduğunu dile getirerek inovasyon süreçlerini anlattı.
Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması ve toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi için 1990 yılından itibaren her yıl Şubat ayının son haftası “Vergi Haftası” olarak kutlanmaktadır. Bu sebeple Biga Vergi Dairesi Müdürü Sayın Necdet Gözütok ve vergi dairesi personeli, 24 Şubat 2015 Salı günü, Meclis Başkanımız Fahrettin Deniz, Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Okyay’ı ve yönetim kurulu üyelerimizi ziyaret ettiler. Biga Vergi Dairesi heyetine üyelerimiz adına teşekkür eder, tüm esnaf ve sanayicilerimizin Vergi Haftasını Kutlarız.
İl Kadın Girişimciler Kurulu, Biga Ticaret Borsasını ziyaret etti. Kadın girişimcileri Meclis Başkanımız Fahrettin Deniz tarafından karşılandı ve yapılan görüşmede, yapılacak tüm faaliyet ve projelerde birlik, beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiği konusunda görüş birliğine varıldı. Daha sonra, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, gün içerisinde çeşitli temas ve inceleme gezilerinde bulundu.
... 10 ...
Üyelik Girişi
Anket
Biga Ticaret Borsası üyelik koşullarından memnun musunuz?
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.82483.8401
Euro4.50974.5278
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 17° 13°
Site Haritası
İŞKUR Hizmet Noktası
Bu İŞ Olur!
Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret27321