• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Laboratuvarımız
2001 yılından bu yana hizmet veren Laboratuarımızda buğday, çeltik, nohut, yulaf, çavdar, mısır, ayçiçeği ve un gibi ürünlerin fiziksel ve kimyasal analizleri yapılabilmektedir.
Kantarımız
1991 yılından bu güne kadar kesintisiz yirmi dört saat hizmet verdiğimiz Biga Ticaret Borsası Kantarımız.
Hayvan Pazarımız
Biga Ticaret Borsası olarak 2006 yılında, 14000 metrekare alan üzerine kurduğumuz Canlı Hayvan Pazarımız
Satış Salonumuz
Üreticilerin açık arttırma usulü ile mahsullerini satabildikleri bu hizmetimize kuruluşumuzdan bugüne kadar devam etmekteyiz.

Anasayfa

 
  Eğitim Gereksinimleri Anketi Sayın Üyemiz, Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın sonuç odaklı programları kapsamında bölgedeki paydaşların verimliliğini ve üretim katma değerini arttırmak amacıyla...
  Çanakkale’nin ekonomik durumunu ve potansiyelini, ilde devam eden yatırımları, istihdam konularını ve projeleri değerlendirmek amacıyla Çanakkale Oda-Borsa ve Siadları “Çanakkale İş Dünyası Müşterek Değerlendirme Toplantısı”nda bir araya geldi.
  Biga Ticaret Borsası olarak; Gelişen ve büyüyen Biga’mızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sevgili yavrularımızın eğitim hayatına ilk adımlarını atmaları için gerekli olan Anaokulu projesinde ilk imzalar atıldı.
  İş sağlığı ve güvenliği kapsamında, Biga Ticaret Borsası ve Biga Ziraat Odası personeline 02 Şubat 2018 Cuma günü Biga İtfaiyesi tarafından yangın eğitimi verildi. Eğitimin ardından yangın söndürme tatbikatı uygulaması yapıldı.
  14 Aralık Perşembe günü Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde ve ev sahipliğinde gerçekleşen İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlendi.
Arşiv >>  
Üyelerimiz ile ilgili yapılabilecek ortak çalışmaları görüşmek ve değerlendirmek üzere Biga Denizbank Şube Yetkilileri Borsamızı ziyarette bulundular.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gıda Teknolojisi Bölümü öğrencileri, Yüksek Okul Müdürü Doç.Dr. Şemun TAYYAR ile birlikte Borsamızı ziyaret ettiler. Borsada işlem gören ürünleri inceleyen Yüksek Okul öğrencileri, temsili olarak gerçekleştirilen salon satışına katıldılar. Borsamız Genel Sekreteri Sayın Halil EROL, öğrencilere salon satış işlemlerini, laboratuvar analiz işlemlerini ve borsamızdaki tüm işleyişi tanıttı.
Biga Ticaret Borsası olarak çalışanlarımıza ve yöneticilerimize 21 Kasım 2011 Pazartesi günü borsamız toplantı salonunda, “Etkili İletişimin Geliştirilmesi” konusunda seminer verildi. Seminerin amacı, Biga Ticaret Borsası olarak sosyal paydaşlarımızla ve üyelerimizle olan etkili iletişimimizi geliştirmektir.
Bu hafta, sektörel olarak tüm üye kooperatiflerimizin başkanlarıyla toplandık. Toplantıda Kooperatiflerin süt ve yem ile ilgili problemlerine değinen kooperatif başkanları, çözüm yolları konusunda fikirlerini dile getirdiler.
Sektörel olarak yaptığımız toplantılar arasında bu hafta Canlı Hayvan Pazarımızdaki üyelerimiz olan celeplerle toplandık. Toplantıda üyemiz olan celeplerin sorunlarına ve çözüm önerilerine eğildik. Dile getirilen sorunları ve çözüm önerilerini tek tek irdelediğimiz toplantı hem Borsamız adına hem de üyelerimiz olan celepler dına çok faydalı geçti.
Kaymakamımız Sayın Fatih GENEL, Borsamıza yaptığı anlamlı ziyarette, Biga’da düzenlenen “Biga Sancağı Osman Bey Geleneksel Okçuluk Müsabakası”na yapmış olduğumuz destek neticesinde Başkanımız Sayın Mesut OKYAY’a teşekkür belgesi ve Okçuluk Müsabakaları anısına, üzerinde okçu ve okçuluk figürü olan tabloyu takdim etti.
Biga Ticaret Borsası, dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarında Üyelerinin ürünlerini tanıtıyor. Almanya’nın Köln şehrinde 8-12 Ekim tarihlerinde düzenlenen ve dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı olarak gösterilen ANUGA Fuarına Biga Ticaret Borsası da bir stantla katıldı.
Biga'nın yerel gazetelerinden Çarşamba Postası'nın Biga Tarım ve Hayvancılık Fuarı 2011 ile ilgili olarak Genel Sekreterimiz Sayın Halil EROL ile yaptığı röportajı izlemek için...
... 22 ...
Üyelik Girişi
Anket
Biga Ticaret Borsası üyelik koşullarından memnun musunuz?
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13176.1563
Euro6.94526.9731
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 33° 23°
Site Haritası
İŞKUR Hizmet Noktası
Bu İŞ Olur!
Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret34786
SIFIR ATIK