• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.451532.5815
Euro34.684134.8231
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret157511
Site Haritası
“Stratejik Plan Hazırlama Projesi”  Kapsamında Protokol İmzalandı

Biga Ticaret Borsası İle 18 Mart Üniversitesi Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Arasında “Stratejik Plan Hazırlama Projesi”  Kapsamında Protokol İmzalandı

İmza programına Biga Ticaret Borsası adına; Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman Soydan ve Borsa Meclis Üyeleri katıldı. 18 Mart Üniversitesi Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi adına ise; Prof. Dr. Nazan Yelkikalan, Doç. Dr. Ünzüle Kurt, Doç. Dr. Sena Erden Ayhün ve Doç. Dr. Erdal Aydın katılım gösterdi.

Programda söz alan Bülent Baş, Biga Ticaret Borsası'nın geleceğini daha sağlam temellere dayandırarak ileri taşımak için üniversitemizle iş birliği yapmanın önemine vurgu yaptı. Biga Ticaret Borsası olarak, daha iyi ve kalıcı hizmetler sunabilmek adına hocalarımızla ve üniversitemizle birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz için çok memnunuz.  Çalışmanın sonuçlarıyla ilçemizin iş dünyası için oldukça faydalı ve değerli bilgi birikimleri sağlayacağına inanıyoruz. Yaptığımız iş birlikleri, ilçemizdeki iş hayatını geliştirecek nitelikte olacak ve bu konuda üyelerimize süregelen destek sağlayacağımızı önemle vurgulamak isteriz. Bu iş birliği sayesinde bilgi ve bilimin merkezi olan Üniversitemize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dedi

Üniversite adına söz alan Biga Ticaret Borsası'nın Üniversitemizle yaptığı iş birliği ve ifade ettiğiniz değerli sözleriniz için teşekkür ederim. İşbirliğimizin ilçemiz iş dünyasına sağlayacağı katkıların farkındayız ve bu ortak çalışmanın, ilçemizin ekonomik gelişimine olumlu yansımalar yapacağına inanıyoruz.

Üniversitemiz adına söz alan Prof. Dr. Nazan Yelkikalan, sunduğunuz teşekkürleri memnuniyetle kabul ediyoruz. Bilgi ve bilimin bir araya gelerek ortak projelerde buluşması, bizlere ilham veriyor. Biga Ticaret Borsası ile yaptığımız bu iş birliğini sürdürerek, ilçemizdeki iş hayatını daha da güçlendireceğimize inancımız tam. Tekrar teşekkür eder, ortak çalışmalarımızın verimli ve kalıcı olmasını dilerim. Dedi. Program karşılıklı imzaların atılması ile son buldu. (27 Aralık 2023)

  
27 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ