• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Site Haritası
Ziyaretçi Girişi
Günlük Bülten
Etkinlik Takvimi
TÜRİB VERİLERİ
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
YETENK KAPISI

Kariyerine Açılan Kapı

Biga Ticaret Borsası Organ Seçimleri Gerçekleştirildi

Biga Ticaret Borsası Organ Seçimleri Gerçekleştirildi

Biga Ticaret Borsası üyeleri, yeni dönemde görev yapacak olan meclis üyelerini belirlemek için sandık başına gittiler. Biga İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde Biga Ticaret Borsası Satış Salonu’nda 08:00-17:00 saatleri arasında yapılan meclis üyesi seçimlerinde 257 üyeden oluşan seçmen listesinden 238 oy kullanıldı.

Okyaylar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Mesut Okyay ve Mis Yem Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Bülent Baş arasında gerçekleşen yarışı Mis Yem Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Bülent Baş 129 oyla tamamlarken Okyaylar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Mesut Okyay 108 oy aldı.

Seçim sonrası değerlendirme yapan Bülent Baş; “Biga Ticaret Borsası’nda bugün yapılan organ seçimlerinde oylarını kullanmak üzere gelen bütün üyelerimize, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür ederim, güzel bir seçim oldu. 4 yıl için borsa meclisini oluşturan arkadaşlarımızla beraber güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Biga Ticaret Borsası çok iyi bir yerde. Bu bir bayrak yarışı ve biz bayrağı teslim aldığımız yerden daha iyi yerlere taşımak adına bu yarışa girdik. Önceki yönetimde yer aldığım dönemde de borsacılık adına gerçekten çok güzel işler yaptık, başarılar elde ettik. İnşallah bu başarılı çalışmaları ilerleterek çok daha iyi yerlere getireceğiz. Bugün yapılan organ seçimlerinin borsamız üyelerine ve Biga’mıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim.” dedi.

 

  
240 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.936531.0605
Euro33.581633.7162
Hava Durumu
DİJİTAL TARIM PAZARI

TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
SIFIR ATIK
TOBBUYUM

TOBB2B
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret151252