• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905307099031
  • https://www.twitter.com/bigatb
  • https://www.instagram.com/bigaticaretborsasi
  • https://www.youtube.com/@BigaTicaretBorsasi
 
Etkinlik Takvimi
Günlük Bülten
TÜRİB Piyasa Verileri
15 Temmuz Kahramanlarına

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.451532.5815
Euro34.684134.8231
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret157499
Site Haritası

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı liderliğinde gerçekleştirilecek olan Sıcak Su ile Kapalı Sera Projesi kapsamında, Gümüşçay Belediyesi'nde düzenlenen toplantıya Biga Ticaret Borsası da katılım sağladı.

Sıcak Su ile Kapalı Sera Projesi Toplantısı Gerçekleştirildi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı liderliğinde gerçekleştirilecek olan Sıcak Su ile Kapalı Sera Projesi kapsamında, Gümüşçay Belediyesi'nde düzenlenen toplantıya Biga Ticaret Borsası da katılım sağladı.

Sıcak Su ile Kapalı Sera Projesi'nin ortakları arasında yer alan Biga Kaymakamlığı, Biga Belediyesi, Karabiga Belediyesi, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü temsilcileri, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ticaret Borsası ve Biga Ziraat Odası yetkilileri, sera inşa edilecek alan ile Gümüşçay Belediyesi Güneş Enerji Üretim İşletmesi'ni yerinde inceledi ve bilgi paylaşımında bulundu.

Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı öncülüğünde Hazine yerlerine yapılacak olan Sıcak Su ile Kapalı Sera Projemiz için, bugün Belediyemizde toplantı düzenledik. Biga Kaymakamlığı, Biga Belediyesi, Karabiga Belediyesi, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ticaret Borsası ve Biga Ziraat Odası temsilcileri ile bir araya geldik. Sera inşa edilecek alanı ve Gümüşçay Belediyesi Güneş Enerji Üretim İşletmesi'ni yerinde inceledik, bilgi alışverişinde bulunduk. Bu önemli etkinliğe katılımları için Biga Kaymakamı Sayın Erdinç Dolu'ya, Biga Belediyesi, Karabiga Belediyesi, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkililerine, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan'a, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Baş'a, Biga Ziraat Odası Meclis Başkanı Taner Kömürcüoğlu’na teşekkür ederiz. İstihdam yaratma hedefi doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor" şeklinde ifadelerde bulundu. (28 Şubat 2024)10 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaretçi Girişi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
Dijital Tarım Pazarı

Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ Üniversitesi
Sıfır Atık
TOBBUYUM

TOBB2B
Dijital Tarım Kütüpanesi

Yetenek Kapısı

Kariyerine Açılan Kapı

Yerli Üretim


FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ