• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Site Haritası
Ziyaretçi Girişi
Etkinlik Takvimi
TÜRİB VERİLERİ
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019

TOBB Ankara’da yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Otomasyon Sistemi (TİBOS) Eğitimine Genel Sekreter Yardımcımız İbrahim Sütçü ve Tescil Memurumuz Kani Dinç katıldı.

TİCARET BORSALARI OTOMASYON SİSTEMİ (TİBOS) EĞİTİMİNE KATILDIK

TOBB Ankara’da yapılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Otomasyon Sistemi (TİBOS) Eğitimine Genel Sekreter Yardımcımız İbrahim Sütçü ve Tescil Memurumuz Kani Dinç katıldı.

Eğitim, TOBB Yazılım Müdürlüğü Uzmanı Fikret Erden ve yazılımı geliştiren Altay Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. yetkilileri tarafından verildi. Bilindiği gibi; TOBB'nin, Dijital Dönüşüm projesi çerçevesinde, "1 Ocak 2018" tarihinden itibaren, yeni web tabanlı üyelik ve muhasebe yazılımları, tüm oda/borsalarda kullanılmaya başlandı. Yazılımın ikinci aşamasında devreye alınacak olan ticaret borsalarının tescil, satış salonu ve laboratuvar gibi uygulamaları ile diğer otomasyon yazılımlarının yapılandırılması için TOBB tarafından çalışmalar sürdürülüyor.

Yapılan bu çalışmalar kayıt dışı ile mücadeleyi ve Ticaret Borsalarını tek bir çatı altında ve tek bir tescil programında toplamayı hedeflemektedir. Ticaret Borsaları Otomasyon Sistemi üzerine yapılan öneriler, sistemde yaşanabilecek sıkıntılar ve yeni yapılacak olan düzenlemeler hakkında detaylı görüşmeler yapılarak verilen eğitimler sonrası detaylı çalışmalar yapıldı.202 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Başkanın Yazısı

15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22166.2465
Euro6.85446.8819
Hava Durumu
TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
SIFIR ATIK
TOBB2B
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret58274