• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Etkinlik Takvimi
TÜRİB VERİLERİ
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019

Biga Ticaret Borsası Laboratuvar sorumlumuz Dilber Gider ve Kalite ve Akreditasyon Sorumlumuz Beyhan Cesur, ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları’nın yeterliliği eğitimine katıldılar.

Biga Ticaret Borsası Personelimiz Laboratuvar Akreditasyon Eğitimine Katıldı

Biga Ticaret Borsası Laboratuvar sorumlumuz Dilber Gider ve Kalite ve Akreditasyon Sorumlumuz Beyhan Cesur, ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları’nın yeterliliği eğitimine katıldılar.

14-15 Şubat 2019 tarihlerinde, Bandırma Ticaret Borsasında katıldığımız eğitime, Eskişehir Ticaret Borsası, Susurluk Ticaret Borsası, Edremit Ticaret Borsası ve Karacabey Ticaret Borsası gibi Türkiye’nin önemli borsalarından laborantlar da katıldılar. Laboratuvar akreditasyon yöntemleri hakkındaki eğitim, TÜRKAK baş denetçilerinden ve Sart Danışmanlık firması sahibi Dr. Zeliha Yıldırım tarafından verildi.

ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları’nın yeterliliği için genel gereklilikler hakkında bilgiler veren Yıldırım, “Dünyada standart duruma gelmiş yaklaşımların oluşturulması, belgelendirilmesi, bu yaklaşımların birbiriyle uyumlu olarak uygulanması, bilgi transferinin kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmesi, izlenebilirliğin sağlanması ve karşılaştırılma yapılabilmesi amacıyla deney ve kalibrasyon laboratuvarlarının akreditasyon çalışmaları önem kazanmıştır. Bu konu ülkemiz sanayicisi ve ekonomimiz için de çok önemlidir” dedi.127 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaretçi Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76245.7855
Euro6.35426.3796
Hava Durumu
Site Haritası
Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
SIFIR ATIK
TOBB2B
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret53640