• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Site Haritası
Ziyaretçi Girişi
Etkinlik Takvimi
TÜRİB VERİLERİ
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
YETENK KAPISI

Kariyerine Açılan Kapı

BİGA TİCARET BORSASI ANAOKULU TEMEL ATMA TÖRENİ
Biga Ticaret Borsası tarafından yaptırılacak olan anaokulun temel atma töreni Keloğlan parkında düzenlendi. Yapılacak olan anaokulu 505 metrekare kapalı alanda ve 4 sınıftan oluşacak.
Yapılan törene; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Belediye Başkanı İsmail Işık, AK Parti ilçe başkanı Ahmet Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, daire amirleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 
Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Okyay konuşmasında; “Bugün hakikaten beni heyecanlandıran bir işe temel atıyoruz. Biz bu yola İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile görüşürken eğitim için Ticaret borsası olarak neler yapabiliriz diye belirttiğimizde Biga’mızın en büyük mahallesi olan Ada Mahallesinin bir Ana Okuluna ihtiyacı olduğunu söyleyince biz çok heyecanlandık, hemen Kaymakam Beyimizle görüştük sağ olsun oda bize çok büyük destekler verdi. Sonra bir yer ihtiyacımız oldu onunla da ilgili tabi böyle güzel bir yeri de bulmak çok zor. Bunda da Biga Belediye başkanımızda duyarlı davranarak bizlere bu kadar güzel bir yeri tavsiye ettiği için çok teşekkür ediyorum. Sonra da adım adım ilerledik ve bu noktaya kadar geldik, biz bugün temel atacağız neyin temelini atacağız diye baktığımızda geleceğimizi gölgelendirecek olan güzelleştirecek olan ormanların fidanların yetiştiği bir okulun temelini atıyoruz. Bu fidanlar bizim geleceğimiz yani geleceğimizin temelini atıyoruz. İnşallah yetişecek olan fidanlar gün gelecek büyüyecek ağaç olacak ve bizde böyle onların koyu gölgelerinde rahat rahat hayatımızı tamamlayacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan yaptığı konuşmasında bu yıl Biga'da yapılacak okullar ile bilgi verdi. Belediye Başkanı İsmail Işık Okul öncesi Ana okullar önemli olduğunu dile getirerek okul hayırlı olmasını diledi. Kaymakam Mustafa Can Hamdibey Mahallesine bu anaokul çok önemli olduğunu belirterek Borsa Başkan ve yönetimi teşekkür etti. Milletvekilleri Özgür Ceylan. Jülide İskenderoğlu yaptıkları konuşmalarda Okulu yaptıran Borsa Başkanı ve yönetimini kutladılar Ak parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Başta Okulu yaptıran Borsa Başkanı Mesut Okyay ve yönetimini kutladı ebedi olarak hizmet verecek olan bu okulun hayırlı olmasını diledi. Vali Orhan Tavlı da böyle bir okul yaptıran Biga Ticaret borsa Başkanı ve yönetimini kutluyorum dedi. Tören hep birlikte yapılan temel atma merasimi ve ile son buldu


  
555 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Başkanın Yazısı

15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Hava Durumu
DİJİTAL TARIM PAZARI

TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
SIFIR ATIK
TOBB2B
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret87290