• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Biga Ticaret ve Sanayi Odasına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

Kardeş Biga Ticaret ve Sanayi Odasına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk.

Biga Ticaret Borsası Meclis Üyelerimiz yeni hizmet binasında faaliyete başlayan Biga TSO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
15 Kasım 2016 Salı günü saat 16.30’da gerçekleşen ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Okyay, Meclis Başkanımız Fahrettin Deniz, Meclis Üyelerimiz; Bülent Baş, Mustafa Demirtaş Faik Emek, İsmail Saat, İbrahim Kahraman Soydan, Gökhan Aydın ve Genel Sekreterimiz Halil Erol katıldı.
Biga TSO’ya yapılan ziyarette heyetimizi; Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Başkan Yardımcıları Melih Akyıl ve Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin ve Furkan Şanlı ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu karşıladı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Okyay ziyarette, Biga TSO'nun yeni binasın hayırlı olmasını dileyerek; amacı üyelerine ve Biga'ya hizmet etmek olan bu iki kurumun koordineli ve kardeşçe yaptığı çalışma ve paylaşımların hız kesmeden devam edeceğini dile getirmiştir. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanımız ve Meclis Başkanımız beraberinde getirdikleri sembolik hediyeyi Biga TSO Başkanı Şadan Doğan'a takdim ettiler. Daha sonra Biga TSO faaliyetleri hakkında bilgi alan heyetimiz, Oda hizmet binasında yer alan tüm birimleri gezerek incelemelerde bulundu.
Biga Ticaret Borsası’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Biga TSO Başkanı Doğan, Borsa Meclis ve Yönetim Kurulumuza çalışmalarında başarılar
diledi.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      237 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.81964.8389
Euro5.59465.6171
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 32° 23°
Site Haritası
Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret34009
SIFIR ATIK