• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Site Haritası
Ziyaretçi Girişi
Günlük Bülten
Etkinlik Takvimi
TÜRİB VERİLERİ
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
YETENK KAPISI

Kariyerine Açılan Kapı

TOBB Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında 24 Mart 2022 tarihinde Biga Ticaret Borsası Akreditasyon Sorumlusu olarak “Akreditasyon Sistemi Oryantasyon Eğitimi ”ne katıldık.

Akreditasyon Sistemi Oryantasyon Eğitimine Katıldık

TOBB Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında 24 Mart 2022 tarihinde Biga Ticaret Borsası Akreditasyon Sorumlusu olarak “Akreditasyon Sistemi Oryantasyon Eğitimi ”ne katıldık.

Akreditasyon Oryantasyon Eğitimi kapsamında yenilenecek olan Akreditasyon Süreci ve yenilenecek Akreditasyon Standardı hakkında yeni bilgiler edindik. Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe’nin bizzat verdiği eğitimde “temel yeterlilikler” ve “temel hizmetler” hakkında bilgi verildi. Akreditasyon sisteminin Türkiye’deki tarihinden bahseden Özge Karatepe İngiltere’den örnek alınan sistemin gönüllülük esasına dayanan bir üyelik sistemi göz önüne alınarak hazırlandığını belirtti. Bu yıl yeni değişiklikler yapılacak olan Akreditasyon Sisteminde “temel yeterlilikler” ve “temel hizmetler” kategorilerindeki puanlama dengesi, borsaların çalışma sistemleri göz önüne alınarak revize edilmeye çalışılmaktadır. Yeni bir bilgisayar yazılım sisteminin de çalışmaları devam etmekte olup, tüm oda ve borsaların iyi uygulamaları ve kendi sistemimizi geliştirmemize yardımcı olacak çalışmaları görebileceğimiz bir platformun müjdesini Özge Karatepe’den almış bulunmaktayız.

Özge Karatepe; önümüzdeki aylarda stratejik plan hazırlama eğitimi, SWOT analizi hazırlama eğitimi, haberleşme konusunda sosyal medyanın önem kazandığı ve sosyal medya analizi gibi eğitimler yapılacak olup katılmanın öneminden bahsetti. (24 Mart 2022)146 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.831328.9469
Euro31.329631.4551
Hava Durumu
DİJİTAL TARIM PAZARI

TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ GİRİŞİM GRUBU

Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
SIFIR ATIK
TOBBUYUM

TOBB2B
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret143835