• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bigaticaretborsasi/
  • https://twitter.com/bigatb
Günlük Bülten
Etkinlik Takvimi
TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni
YERLİ ÜRETİM

FİYAT ETİKETİNDE “YERLİ ÜRETİM” LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN TEBLİĞ YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

Biga Ticaret Borsası olarak; Gelişen ve büyüyen Biga’mızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sevgili yavrularımızın eğitim hayatına ilk adımlarını atmaları için gerekli olan Anaokulu projesinde ilk imzalar atıldı.

BİGA TİCARET BORSASI ANAOKULU İÇİN İMZALAR ATILDI.

Biga Ticaret Borsası olarak; Gelişen ve büyüyen Biga’mızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sevgili yavrularımızın eğitim hayatına ilk adımlarını atmaları için gerekli olan Anaokulu projesinde ilk imzalar atıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Okyay ve Genel sekreterimiz Halil Erol’un önceki tarihlerde Biga Kaymakamımız Mustafa Can ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen ile yapılan görüşmeler neticesinde Biga’mızın Anaokuluna ihtiyaç duyduğu ve bu ihtiyacın ise Hamdibey Mahallesinde daha fazla hissedildiği tespit edilmiştir. Bu ön çalışmalar neticesinde böyle bir proje için Biga Belediye Başkanımız İsmail Işık ile de görüşülerek Belediyemizden yer tahsisi konusunda yardım istenmiş olup, Belediye Başkanımız bu talebimizi beğenerek destek vereceklerini belirtmiş ve bu hafta itibari Anaokulu arazisi için gerekli izinler kendileri tarafından halledilmiştir.

Bu çalışmalar sonucu 09.05.2018 Çarşamba günü saat 09.00 da Biga Casa Grande Otelde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile “Biga Ticaret Borsası Anaokulu” için imza protokol töreni gerçekleştirildi. İmza töreninde; Kaymakamız Mustafa Can, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Borsa Başkanımız Mesut Okyay imzalarını hayırlı olması dilekleriyle attılar. Ayrıca törenimizde; Belediye Başkanımız İsmail Işık, Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Şube Müdürü Müjdat Yüksel, Meclis Başkanımız Fahrettin Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet Şahin, Yönetim Kurulu Muhasip üyemiz Mustafa Demirtaş, Yönetim Kurulu Üyemiz Faik Emek, Meclis Üyemiz Gökhan Aydın hazır bulundular.

Yapılacak olan Anaokul  projemiz 2.500 metrekare alanda 440 metrekare kapalı alanı olan okul tek katlı olacak ve 2018-2019,eğitim yılına yetişmesi planlanmaktadır. İmza töreni sonrası Borsa Başkanımız Mesut Okyay; Borsa olarak kalıcı bir hizmet etmek için Meclis Üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerimiz sonrası en iyi yatırım insan yapılan yatırım olarak karar aldık. Karar sonucu bir anaokul fikri öne çıktı yer için yaptığımız incelemeler sonrası Belediye Başkanı İsmail Işık Keloğlan parkını bize tahsis edeceğini söylemesi ile mutlu olduk ve hemen girişimlerimizi yaptık bu günde imzamızı attık bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
204 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaretçi Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.46045.4823
Euro6.19916.2239
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 14° 7°
Site Haritası
Gümrük Turizm İşletmeleri
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
KOSGEB
TOBB ETÜ ÜNİVERSİTESİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42212
SIFIR ATIK